Oaza – Wakacje z Bogiem 2022

✨

W dniach 24 do 30 lipca 2022 odbyła się oaza – „Wakacje z Bogiem” dzieci i młodzieży z naszej parafii w miejscowości Groń koło Białki Tatrzańskiej. Dziękuję rodzicom za podjęcie inicjatywy duszpasterstwa naszej parafii. Wraz z dziećmi i młodzieżą dziękuję Panu staroście tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi, Pani Burmistrz Marcie Herduś i Ks. Proboszczowi Janowi Mikulskiemu za wsparcie finansowe tej inicjatywy.

Dziękuję pracownikom Gminy na czele z Panem Przemysławem i Panią Danielą oraz naszej Pani Sołtys za okazaną pomoc i serdeczność. Dziękuję wychowawcom za pracę i troskę na rzecz dzieci i młodzieży. Dziękuję wszystkim, którzy co roku wspierają i kibicują tej formie wychowywania i odpoczynku ludzi młodych.

ks. Sławek