24.09.2023 r. – XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w Szczepanowie pielgrzymka w intencji trzeźwości naszego narodu. Pamiętajmy i my o tej ważnej sprawie w naszych modlitwach.
2. W niedzielę rozpoczniemy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe, które w niedziele będą o godz. 16.00, a w dni powszednie o godz. 17.30. Po nabożeństwie Msza św. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym pięknym nabożeństwie Maryjnym, jak również w mszy św. po różańcu. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz róże do prowadzenia różańca w poszczególne dni. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Przypominamy, że udział w nabożeństwie różańcowym w październiku w kościele jest połączony z możliwością zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Różaniec w kaplicy przy ul. Niedomickiej o 19.00 w dni powszednie i o 17.00 w niedziele.
3. Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i ogrzewanie kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy się troszczą o nasze wspólne dobro.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo; w czwartek św. Wacława, w piątek święto Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała; w sobotę św. Hieronima, kapł. i dra K-ła. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, wśród nich p. Kościelnemu i p. Organiście, składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Eucharystię w dzień Patrona.
5. W środę po Mszy Świętej spotkanie modlitewne Grupy dorosłych w klubie Oaza. Serdecznie zapraszamy do przyjścia. Zapraszamy także nowe osoby do dołączenia do grupy.
6. Zapraszamy na spotkania formacyjne: aspirantów w środę na godz. 17:00; scholę w środę na godz. 18:45; młodzież na grupę apostolską w czwartek na godz. 19:00; Dziewczęcą Służbę Maryjną na sobotę na godz. 9:00.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest również Mały Gość Niedzielny dla dzieci oraz kalendarze rolnicze. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli.

INTENCJE MSZALNE – 25.09-1.10.2023 r.

7.00 – + Joanna, Władysław Kalita, rodzice i zięć Tadeusz
18.00 – 1. O bł. Boże dla Barbary i Krzysztofa – od rodziców
2. + Stanisław Wielgus – 7 dz. po śm. – z int. żony
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od siostry i rodziny Niziurskich (x Karol)
2. + Janina Lawińska – od uczestników pogrzebu
3. + Maria Rzeszutek – od Małgorzaty, Beaty i Bożeny (x Pr)

7.00 – + Stanisław Kołpa – od Zofii Ziaja z rodziną
18.00 – + Janina i Aleksander Kawa, Irena Drewniak, zm. z rodziny
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od Eweliny i Łukasza Kasza (x Karol)
2. + Janina Lawińska – od uczestników pogrzebu
3. + Maria Rzeszutek – od Zofii Pabian (x Pr)

7.00 – + Andrzej Fudyma, zm. rodzice – w r. śm. Andrzeja
18.00 – + Maria, Jan Pochroń, syn Jan – 14r.śm. Jana
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od kuzynki Patulskiej z Radłowa (x Karol)
2. + Robert Bogacz – od koleżanek i kolegów syna Daniela z OSP Niedomce (x Pr)

7.00 – + Stanisława Kawecka – od Jerzego i Marii Kaweckiej z rodziną
18.00 – 1. + Piotr Dojka – od sąsiadów z ul. Krótkiej
2. + Anna Sądowicz, 2 r. śm , syn Wojciech
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od siostry i rodziny Niziurskich (x Karol)
2. + Jan Bogacz – od Jana i Zofii Przydział (x Pr)

7.00 – + Marian Brud i siostra Genowefa, 26 r. śm.
18.00 – + Remigiusz Papliński – od rodziny Dulębów
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od kolegów i koleżanek syna Mirosława z Warsztatu Centralnego (x Karol)
2. + Robert Bogacz – od Teresy z rodziną (x Pr)

7.00 – + Remigiusz Papliński – od rodziny Piotrowskich z Zabawy
18.00 – 1. + Anna i Roman Świątek – 11 r. śm. Anny
2. + Zofia i Józef Drąg -w r. śm. Zofii
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od kolegów syna Mirosława z Wydz. Poliamidy (x Karol)
2. + Maria Rzeszutek – od Zofii i Bronisława Kądziołka z rodziną (x Pr)

NIEDZIELA – 1.10
7.30 – + Maria Rzeszutek – od czł. Róż Żywego Różańca
9.30 – + Katarzyna i Stanisław Maciąg, 50 r. śm. Stanisława
11.00 – + Piotr Miękina, w 15 r. śm. – od rodziców i rodzeństwa
16.00 – W int. Miłosza, z ok. 13 urodzin, dz.- bł.
Poza par. 1. + Leokadia Sikora – od kolegów syna Mirosława z Wydz. Utlenianie (x Karol)
2. + Stanisław Kołpa – od Andrzeja i Marty Kaim (x Pr)