9.01.2022 r. – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Zmiana tajemnic różańcowych po pierwszej mszy św. i po sumie. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  2. W tym tygodniu we środę Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła. Mija już 19 lat od tego dnia. Dziękujmy za nasz kościół i za tych którzy go budowali. Zapraszamy na mszę św. rano lub wieczorem. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i ogrzewanie kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy dzisiaj przybyli do naszego kościoła i wsparli swoimi ofiarami dzieło misyjne. Dziękujemy członkom parafialnej scholi za kolędowanie. Dzisiaj o 12.30 pogrzeb śp. Franciszka Popka, a o14.30 Jasełka i koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek po mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych; we środę spotkanie grupy dorosłych, a we czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie grupy synodalnej. Serdecznie zapraszamy. W tym tygodniu również spotkania katechetyczne w kościele przygotowujące do I Komunii św. i do S. Bierzmowania. We wtorek zapraszamy klasę VI, i VII; we środę klasy VIII; we czwartek klasa III.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniach kolędowych w kościele. Dziękujemy za możliwość odwiedzenia niektórych rodzin w ich domach. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji. Dzisiaj ostatnie spotkanie kolędowe na mszy św. o godz. 16.00 dla mieszkańców ul. Niedomickiej i Zawodzie.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.

INTENCJE MSZALNE – 10-16.01.2022 r.

7.00 –  1. + Dariusz Pudło – od Stanisławy Tekiela

1. + Helena Kiełbasa – 14 gr.

18.00 – 1. + Justyna Drąg, Kazimierz Kielich, Stefania Marek, z ok. r. śm. Kazim. i Stefanii

1. + Jan Rymut, 1 r. śm.

Poza par  + Robert Bogacz – od Anety Tokarz (x Karol)

7.00 – 1. + Janina Szyszka, 7 dz. po śm. – od syna Józefa z rodziną

1. + Helena Kiełbasa – 15 gr.

18.00 – 1. + Irena i Józef Długosz, w 45 r. śm. Ireny

1. + Maria i Franciszek Pikul, Barbara i Feliks Lompczyk – w r. śm. Barbary

Poza par  + Robert Bogacz – od Zofii Pluszewskiej (x Karol)

7.00 – 1. + Krystyna Madejska, 7 dz. po śm. – od sióstr Anieli i Zofii

1. + Helena Kiełbasa – 16 gr.

18.00 – 1. + Anna i Józef Warzała i zm. z rodziny – w r. śm. Anny

1. + Franciszek, Maria, Stanisław Matug, Zdzisław Jabłoński, w 39 r. śm. Franciszka, oraz dusze wypominane

Poza par  + Robert Bogacz – od Małgorzaty Szach (x Karol)

7.00 – 1. + Helena Kiełbasa – 17 gr.

1. + Bolesław Rzeszutek – od Beaty i Kazimierza Libera

18.00 – 1. + Zofia i Kazimierz Szaniewscy – od Władysława Bajorka

1. + Janina Tarkowska – 3 r. śm.

Poza par  + Robert Bogacz – od Maksymiliany Janas (x Karol)

7.00 – 1. + Franciszek Popek, 7 dz. po śm. – od żony

1. + Helena Kiełbasa – 18 gr.

18.00 – 1. + Józef Bogacz – od rodziny Kurków z Łęgu Tarnowskiego

1. + Paweł i Maria Długosz, Władysław Klich, zm. z rodziny Długoszów i Kumięgów

Poza par  + Robert Bogacz – od rodziny Zagranicznych (x Karol)

SOBOTA– 15.01.

7.00 – 1. + Helena Kiełbasa – 19 gr.

1. + Dariusz Pudło – od rodziny Swędrowskich

18.00 – 1. + Stanisław Sikora – od Tadeusza Patriaka

1. + Franciszek Starsiak – od syna z rodziną

Poza par  + Robert Bogacz – od kuzynki Anety z Anglii (x Karol)