3.04.2022 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj zasłaniamy krzyże na znak smutku z powodu naszych grzechów, które zaprowadziły Chrystusa na krzyż. Zostaną one odsłonięte podczas liturgii W. Piątku. O 15.00 zapraszamy na Gorzkie Żale
  2. W ostatnim tygodniu przeżyliśmy rekolekcje wielkopostne. Dziękujemy wszystkim, którzy w nich wzięli udział, oraz za ofiary złożone na tacę podczas mszy św. we środę. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację rekolekcji i wspierali je swoimi modlitwami. Jeśli ktoś nie skorzystał jeszcze ze spowiedzi wielkopostnej, niech to uczyni jak najprędzej.
  3. Przypominamy, ze msza św. wieczorna w dni powszednie jest o godz. 18.00 przez cały rok, a kancelaria parafialna od godz. 17.00 – 17.45. W piątek o godz. 17.30 i o 19.00 Droga Krzyżowa.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca W. Tydzień. Składka na tacę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie jako nasza jałmużna postna. Poświęcenie palm na wszystkich mszach św. Tego dnia w Tarnowie Diecezjalne Spotkanie Młodych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i ogrzewanie kościoła. Prosimy o uzupełnienie zaległości. Dziękujemy za ofiary inwestycyjne. We środę po mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego oddz, Caritas.
  6. Dzisiaj na parkingu przykościelnym jest prowadzona sprzedaż ciasta w celu zdobycia środków na kosztowne leczenie. W imieniu organizatorów dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego całego tygodnia.

INTENCJE MSZALNE – 4-10.04.2022 r.

7.00 – 1. + Bolesław Rzeszutek – od syna Grzegorza z rodziną

1. + Kazimiera Kalita – w r. śm.

18.00 – 1. + Janina i Jakub Sikora – w r. śm. Janiny

Poza par  1. + Stanisław Pochroń – od Jana Miśtaka z Niwki (x Karol)

1. + Helena Kiełbasa – od Doroty i Rafała Poręba (x J)

7.00 – 1. + Bolesław Rzeszutek – od Anny i Mirosława Potyrała oraz Haliny Poręba