21.08.2022. – XXI Niedziela Zwykła

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę na cele inwestycyjne, czyli na pokrycie kosztów remontu organów. We czwartek uczestnicy Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej wejdą na Jasną Górę – łączmy się z nimi w modlitwie, indywidualnie i wspólnotowo uczestnicząc w Eucharystii..
2. W przyszłą niedzielę msze św. już według stałego porządku, czyli o 7.30, 9.30, 11.00 i 16.00.
3. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie gościny dla pielgrzymów, przechodzących we środę przez Niedomice. Dziękuję firmie GZP Niedomice za przekazane dary; Piekarni Malinka i cukierni Duet za drożdżówki i parafianom za gorące potrawy i różne wypieki drożdżowe. Dziękuję różom różańcowym za pieniądze przekazane na zakup niezbędnych produktów spożywczych. Dziękuję zwłaszcza tym, którzy posługiwali gościom-pielgrzymom. Pieniądze, które pozostały, przeznaczymy na remont organów.
4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we środę święto św. Bartłomieja, Ap.; w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej; w sobotę wspomnienie św. Moniki. 7 września w Odporyszowie rozpoczyna się tygodniowy odpust z racji Uroczystości Narodzenia NMP. Wszystkim obchodzącym imieniny w tym tygodniu składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii w dzień Patrona.
5. W tym tygodniu msze św. w dni powszednie rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. We czwartek o godz. 6.30 wyjazd z parkingu koło kościoła do Częstochowy na powitanie pielgrzymów. Można się jeszcze zapisać na wyjazd.
6. Zakład Kominiarski informuje, że w piątek 26 sierpnia odbędzie się sprawdzanie i czyszczenie przewodów kominowych. Dyrekcja Przedszkola zaprasza rodziców dzieci, które są zapisane na nowy rok, na spotkanie 29 sierpnia o godz. 17.00. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w całym tygodniu.

INTENCJE MSZALNE – 22-28.08.2022 r.
PONIEDZIALEK – 22.08

7.00 – + Zofia Solak – od kuzynów Spindów i kuzynki Domareckiej
18.00 – + Józefa i Andrzej Rogóż
Poza par. 1. + Helena Zachara – od wnuczki Jowity z rodziną (Ks. Kat.)
2. + Franciszek Zachara – od koleżanek i kolegów syna z firmy Villa Verde (x K)
3. + Robert Bogacz – od rodziny Rzońców (x Prob)

7.00 – + Franciszek Zachara – od prac. Tarnowskiej Spółdz. Ogrodniczej (x K)
18.00 –+ Piotr Rodak – od Filipa Rodak
Poza par. 1. + Helena Zachara – od koleżanek córki Marty: Krystyny i Barbary (x Kat)
2. + Stanisław Pochroń – od Mariusza Bogacz z rodziną (x Prob)

7.00 – + Henryk Kiełbasa – od Edwarda i Lidii Mazur ze Złotej (x K)
18.00 –+ Eugeniusz Drąg – od Adama Kociołek z Niemiec
Poza par. 1. + Helena Zachara – od rodziny Kiełbasów z ul. Tysiąclecia (Ks. Kat.)
2. + Cecylia Ptaśnik – od rodziny Piotrowskich z Zabawy (x Prob)

7.00 – + Henryk Kiełbasa – od Joanny i Pawła Padło z rodz. (x K)
18.00 – Dz. za 10 lat małżeństwa Eweliny i Artura z pr. o bł. B. i opiekę MBNP na dalsze lata
Poza par. 1. + Helena Zachara – od rodziny Gawłowicz (Ks. Kat)
2. + Janina Szyszka – od Jadwigi i Zbigniewa Martyków (x Prob)

7.00 – + Eugeniusz Stec – 20 r. śm.
18.00 – + Janina, Józef, Edward Rzeszutek, Izabela i Marian Panek, Renata Hassler – od Ani i Łukasza
Poza par. 1. + Regina Pabian – od kuzyna Maćka Mytnika z rodz. (x Karol)
2. + Helena Zachara – od wnuczki Beaty z rodziną (x Prob)

SOBOTA– 27.08