13.02.2021 r. – VI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dzisiaj też rozpoczynamy Nabożeństwo 40-godzinne. Adoracja pomiędzy mszami św. przed południem. Po sumie nastąpi przerwa do godz. 13.00. O dyżur modlitewny prosimy od g. 13.00 mieszk. ul. Tysiąclecia i Zawodzie, od 14.00 mieszk. os. A i B, od 15.00 mieszk. pozostałych ulic. O 15.00 Godzina Miłosierdzia i o 15.30 Nieszpory Eucharystyczne.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła jutro przypada święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy. We środę po mszy św. wieczornej spotkanie grupy dorosłych. We czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  3. W przyszłą niedziele składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Rozpoczęły się już prace przy remoncie organów. Wykonawca potrzebuje zaliczki w wysokości 60 tys. zł., więc prosimy o hojne ofiary na ten cel. Planujemy też w tym roku zrobić nowe drzwi do kościoła. Prosimy o sugestie w tej sprawie. Dziękujemy za ofiary składane na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się aktywnie w życie naszej parafii. Niech ta postawa się utrwala i rozszerza na wszystkich.

Sołtys Niedomic informuje, że od 14 do 18 lutego (pn.-pt) w godz. 16.00-19.00 oraz w sobotę od 9.00-14.00 w domu przy ul. Niedomickiej 18 można odebrać nakaz płatniczy podatku rolnego i od nieruchomości. Odbiór w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Sołtys Ilkowic będzie wydawała te nakazy w Domu Ludowym w poniedziałek i środę w godz.9.30-11.00 oraz 15.00-18.00.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego prowadzenia w nowym tygodniu pracy.

INTENCJE MSZALNE – 14-20.02.2022 r.

7.00 – 1. + Tadeusz Gubernat – od wnuczki Kingi z Marcinem

1. + Helena Kiełbasa – od Stanisławy Samek z Białej

18.00 – 1. + Dusze wypominane z rodz. Kubisztal, Rzepa, Libera, Eufemia Dyksa

1. + Antoni Lechowicz – 16 r. śm.

Poza par  + Robert Bogacz – od wychowawczyni, rodziców, koleżanek i kolegów z klasy córki Patrycji z VII LO

7.00 – 1. + Dariusz Pudło – od Barbary i Stanisława Hebda z Biadolin

1. + Elżbieta Wantuch – od siostry Genowefy z Gorlic

18.00 – 1. + Zofia Antos – od sąsiadów

1. + Cecylia, Ignacy Kościński, córki Ewa i Maria

Poza par. + Robert Bogacz – od wych., rodz., koleż. i kol. z klasy c. Patrycji z 7 LO (x Karol)

1. + Mieczysław Bysiek – od Andrzeja Bysiek z rodziną

7.00 – 1. + Marian Poremba – od rodziny Kuboń

1. + Stefania Pochroń – od Marii Pszczoła

18.00 – 1. + Helena i Władysław Kluza, Stanisław Miś, rodzice i bracia, Jan, Krzysztof Zięba, Józef Szwedo, Jan Pabian, Elżbieta Michalska

1. + Zofia Grabka, 6 r. śm.- od córki z rodziną

Poza par  + Robert Bogacz – od wych., rodz., koleż. i kol. z klasy c. Patrycji z 7 LO (x Karol)

7.00 – 1. + Czesław Łachut – od Arkadiusza Prażuch z rodziną

1. + Weronika Brożek – od koleżanki córki z mężem

18.00 – 1. + Mieczysław Bysiek – od rodziny Frys

1. + Józef Komada – od rodziny Skrzyniarzów z Piły

Poza par  + Robert Bogacz – od rodziny Klusków z Rudki (x Karol)

7.00 – 1. + Józef Bogacz – od Łukasza Zyguły z rodziną

1. + Mieczysław Bysiek – od Agnieszki i Dariusza Chrzan

18.00 – 1. + Stanisław Sikora – od Firmy Les-Drób

1. + Edward Boksa – 5 r. śm.

Poza par  1. + Robert Bogacz – od Krystyny i Tadeusza Rojek z rodziną (x Karol)

SOBOTA– 19.02.

7.00 – 1. + Dariusz Pudło – od Danuty i Stanisława Gala, oraz Teresy i Stanisława Ogar

1. + Tadeusz Gubernat – od wnuczki Małgorzaty

18.00 – 1. + Janina, Eugeniusz Wolański, w r. śm.

1. + Janina Podsiedlik – od synowej Anny z rodziną z Ładnej

Poza par  + Robert Bogacz – od Moniki i Marka Molczyk (x Karol)

NIEDZIELA – 20.02

7.30 – + Adam Czeczot – w r. śm.

9.30 – 1. O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Drozdowicz

1. W int. parafian

11.00 – + Krzysztof Świerzb, w 6 r. śm. – od rodziny

16.00 – + Józef Komada – od Krystyny Dzierżanowskiej