15.05.2022 r. – 5 Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj dzieci z kl. IV przeżywają rocznicę swojej I Komunii św. Razem z nimi przeżyjmy swoją rocznicę I Komunii św. Ile to już lat jesteśmy w Komunii z Chrystusem?
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła jutro wspomnienie św. Andrzeja Boboli, Patrona naszego Biskupa Andrzeja i naszej Ojczyzny. Pamiętajmy o naszym Pasterzu w modlitwach. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Rity, której relikwie zostały wprowadzone do naszego kościoła przed rokiem. Zapraszamy do udziału w popołudniowej mszy św. o godz. 16.00
  3. Dzisiaj z racji jutrzejszego wspomnienia św. Andrzeja, kierujemy do Boga modlitwę w int. naszej Ojczyzny. W tej intencji też ofiarujemy dzisiejsze nabożeństwo majowe.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w dni powszednie są o 18.00, a w niedzielę o 16.00.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne. W tym tygodniu zostanie wzięty do renowacji kontuar organowy, dlatego przez kilka tygodni organy nie dadzą głosu. Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie i sprzątanie kościoła.
  6. We czwartek po mszy św. wieczornej spotkanie Zespołu Synodalnego i członków Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę po mszy św. popołudniowej spotkanie przy grillu. Zapraszamy na wspólnotowe spotkanie.
  7. W tym tygodniu będą w kościele spotkania młodzieży przed Bierzmowaniem. Zapraszamy na nabożeństwo majowe i mszę św. według następującego porządku: wtorek klasy VI, środa – klasy VII
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego całego tygodnia.

INTENCJE MSZALNE –  16-22.05.2022 R.

7.00 – 1. + Stefania Pochroń – od Stanisława Ptaśnik z rodz.

1. + Józef Ptasznik – od Stanisława Panek z rodz.
  2. + Henryk Kiełbasa – 7 dz. po śm. – od rodziny

18.00 – 1. + Zofia i Stanisław Gubernat, syn Tadeusz

1. + Jakub, Maria Pikul, Edward Głowacki, w r. śm,. Jakuba

Poza par. 1. + Krystyna Madejska – od Józefy i Tadeusza Faltyn (x Karol)

1. + Helena Zachara – od córki Marty z mężem

7.00 – 1. + Stanisława Kozioł – od Bernadety i Pawła Rodak

1. + Helena Stec – od rodziny Kuklów

18.00 – 1. + Eugeniusz Drąg 7 dz po śm. – z int. córek

1. + Elżbieta Wantuch od siostrzenicy Renaty z rodz.

Poza par. + Cecylia Ptaśnik – od rodziny Włochów (x Karol)

7.00 – 1. + Adam Bogacz – od Franciszka Żaby z rodz.

1. + Anna Sądowicz od Marzeny z rodz.

18.00 – 1. + Zofia i Edward Ptasznik, 7 r. śm. Zofii, zm. z rodz. Ptasznik i Jaworskich

1. + Antoni, Kazimiera, Marian, Władysława Strykowscy, Beata Góralczyk, Wojciech Dworzański                Poza par. + Cecylia Ptaśnik – od Macieja Pikul (x Karol)

7.00 – 1. + Józef Ptasznik – od rodz. Kurtyków

1. + Julia Prząda – od sąsiadów z ul. Niedomickiej

18.00 – 1. + Weronika Brożek – od siostrzenicy Stanisławy Mazur

1. + Franciszek Popek – od wnuka Mateusza Wolańskiego z żoną i córką

Poza par.  + Cecylia Ptaśnik – od wnuka Marcina (x Karol)

7.00 – 1. + Stanisław Sikora – od chrześniaka Wojciecha z rodz.

1. + Helena Stec – od rodz. Dydyńskich

18.00 – 1. + Honorata Dębska – od sąsiadów córki z rodzinami z bl. 12, kl. 2

1. + Stefania, Stanisław Długosz, s. Adam, Zofia, Michał Kwaśniak

Poza par. + Cecylia Ptaśnik – od Barbary Ciurej z rodz.  (x Karol)

SOBOTA– 21.05

7.00 – 1. + Hellena Kiełbasa – od wnuka Marcina z rodziną

1. + Anna Sądowicz – od sąsiadów z bl. 27

18.00 – 1. + Robert Bogacz – od Grażyny Węglińskiej

1. + Czesław Moskal, 30 r. śm.
  2. W int. ks. Proboszcza z ok. 40 r. święceń kapł. – od Rady Parafialnej

Poza par. 1. + Piotr Rodak – od uczestników pogrzebu (x Karol)

1. + Stanisław Sikora – od Marcina Kołpa

7.30 – 1. + Helena i Bronisław Kiełbasa – z ok. im. Heleny

1. + Janina, Ignacy, Krystyna, Józef Madejscy – w r. śm. Janiny

9.30 – + Helena Stec – od kolegów i koleż. syna Tomasza z Firmy Certech

11.00 – + Ignacy Dołęga, 16 r. śm., rodzice, teściowie i zm. z rodz. – od żony z rodz.

16.00 – W int. czcicieli św. Rity, ich rodzin, dz. za opiekę św. z pr. o dalsze wstawiennictwo

Poza par. 1. + Piotr Rodak – od uczestników pogrzebu (x Karol)

1. + St. Sikora – od koleżanek żony z laboratorium Zakł. Niedomickich

15.05.2022 r. – 5 Niedziela Wielkanocy