13.11.2022 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do puszek na Kościół w potrzebie. Będą one przeznaczone w tym roku na pomoc dla Ukrainy. Dziękujemy również za ofiary na sprzątanie i ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za troskę o nasze wspólne dobro. Dzisiaj o 15.30 różaniec za zmarłych.
  2. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich, jednak chlebki miłosierdzia będą rozprowadzane dopiero w I Niedz. Adwentu.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek bł. Karoliny, patronki Ruchu Czystych Serc. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Eucharystię w dzień Patrona.
  4. W tym tygodniu we środę spotkanie grupy dorosłych, a w sobotę w Hali Jaskółka w Mościcach Forum dla członków Rad Duszpasterskich. Rozpoczęcie o godz. 9.00, a od 14.00 w tym samym miejscu rozpocznie się spotkanie dla młodzieży Synaj. Należy zgłosić swój udział za pomocą strony internetowej.

Rejestracja Spotkanie młodzieżowe>> https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/…/EventPage/1102
     Rejestracja Spotkanie Rad Duszpasterskich >> https://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/…/EventPage/1103
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla – kończąca rok liturgiczny, a zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej i służby liturgicznej ołtarza. Ministrantom i lektorom życzymy wytrwałości i gorliwości w tej pięknej służbie przy Ołtarzu Pańskim.
  6. Zachęcamy do lektury pracy katolickiej. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, który przed nami.
  7. W sprawie termomodernizacji otrzymaliśmy pismo o następującej treści: „Po dokonaniu oceny według kryteriów jakościowych dopuszczających, w zakresie zasadności realizacji przedsięwzięcia, czyli tzw. kryteriów ekologiczno-technicznych, w/w wniosku o dofinansowanie, zostanie przesłane pismo informujące o ocenie i dalszym procedowaniu przedmiotowego wniosku”.

INTENCJE MSZALNE – 14-20.11.2022 r.

7.00 – 1. + Krystyna Madejska – od Członkiń Róży Krystyny Rzeszutek
2. + Robert Bogacz – greg. 1
18.00 – . + Cecylia Czeczot – od sąsiadów z bl. 13 i 12
Poza par. + Paulina Hajduk – od chrześnicy Marzeny z rodziną (x Karol)

7.00 – 1. + Robert Bogacz – greg. 2
2. + Krystyna Madejska – od bratowej Zofii
18.00 – 1. + Piotr Dojka- od kolegów syna Andrzeja -prac. MATS z Dąbrowy T.
2.+ Maria, Kazimierz, Stanisław Poremba, Stanisław Sikora, w 15 r. śm. Marii od rodz.
Poza par. + Paulina Hajduk – od Łukasza Hajduka z rodziną (x Karol)

7.00 – 1. + Krystyna Madejska – od Przyjaciółki Rodziny – Rozalii Dołęga z rodz.
2. + Robert Bogacz – greg. 3
18.00 – 1. + Stanisława, Józef, Zbigniew, Anna Bator, 29 r. śm. Stanisławy
2. + Franciszek, 1 r. śm. – od syna Józefa z rodziną
Poza par. + Paulina Hajduk – od sąsiadów Herdusiów (x Karol)

7.00 – 1. + Robert Bogacz – greg. 4
2. + Krystyna Madejska – od rodziny Grzegórzków
18.00 – 1. + Aleksandra Ptasznik – 30 dz. po sm. – od rodziny
2. + Stanisława Bysiek – wspomnienie dnia śm.
Poza par. + Paulina Hajduk – od rodziny Marków i Surmanów (x Karol)

7.00 – 1. + Krystyna Madejska – od Barbary Madejskiej
2. + Robert Bogacz – greg. 5